П'ятиденний марафон

МОЯ СЕКСУАЛЬНІСТЬ

У період дозрівання особистості ми проходимо багато різних етапів. Ми обираємо, якою бути і як триматися з тими чи іншими людьми, і в цьому пошуку свого публічного образу часто-густо дедалі віддаляємося від себе справжньої. Знаю, як легко дозволити світу таблоїдів збити себе з пантелику, коли не зрозуміло, що ж сексуальність означає насправді і чому весь час від нас вимагають бути якою завгодно, тільки не собою.
Програма лише для жінок
Доводиться докладати неймовірних зусиль, аби продовжувати жити зі спогадами про цей жах і відчуттям цілковитого безсилля та вразливості. Замість того, щоб з роками лише розквітати, набираючись власної мудрості й сили, ви відмовляєтеся від них на користь думки сторонніх людей.

Комусь дуже вигідно, щоб у вас не вийшло. Ми про це поговоримо детально, щоб добудувати й зміцнити фундамент, який не завалиться за першого ж вашого сумніву в собі.
Найбільше джерело наших страждань – це брехня, яку ми самі собі втокмачуємо. Лишень уявіть, що ви не повноцінна особистість, а сурогат із чужих думок
і маркетингових викрутасів, що вас не видно тому, що хтось вирішив, буцімто ваша сексуальність не запотребована. Жінки ставлять на собі хрест, тому що хтось інший
їх не оцінив.

Чому жінки, проявляючи свою сексуальність, чекають визнання від світу? Чому так важливо, щоб інші вас помітили? Як сепаруватися від думки тих, хто навколо?

розклад
Час за Києвом
14.03
10:00
14.03
10:00
Перший ефір - Ментальна сексуальність

Це перший рівень, основа.
Тут ми почнемо збирати пазли:
  • працюватимемо над тим, щоб сформувати образ себе і своє бачення сексуальності;
  • дізнаємося за допомогою практик, що збило ваші орієнтири;
  • знайдемо, в який момент відбулося розщеплення вашого шляху.
15.03
10:00
15.03
10:00
Другий ефір - Фізична сексуальність

Йтиметься про прийняття своєї тілесності та чуттєвості.
Ваше ставлення до тіла набагато важливіше за те, як воно виглядає.
Працюватимемо з емоціями й блоками у вашому тілі, з чоловіками, яких ви носите у своєму тілі роками.
16.03
10:00
16.03
10:00
Третій ефір - Сексуальність у бізнесі

Тут мова піде про вибір.
Яким чином я обираю розвивати свої проєкти та бути залученою в бізнес-процеси?
Як бути не «конем з яйцями», а жінкою, навіть коли навколо вирує шторм операційних завдань.
Розберемо практики відновлення й зниження стресу перед прийняттям важливих рішень, а також перетворення ваших мрій на дійсність.
Як заявити про свої потреби на роботі гідно!
17.03
10:00
17.03
10:00
Четвертий ефір - Сексуальність у відносинах

Дуже цікавий модуль для всіх вас.
У який момент ви починаєте заграватися в няньку, опікуючись чоловіком, і в результаті втрачаєте сексуальний потяг, увагу й обожнювання з його боку?
Як проявляти сексуальність перед чоловіком?
Як навчитися говорити про свої бажання?
І головне: ми розпізнаємо ваші бажання та зробимо love map.
18.03
10:00
18.03
10:00
П'ятий ефір - Здорова сексуальність назавжди

У цьому ефірі ми з вами поговоримо про кордони, про поняття норми та визначимо ваш тип сексуальних потреб на найближчий рік.
Розберемо, як втілити свої фантазії в реальному сексі, і зробимо так, що ви почуватиметеся найсексуальнішою.
А відповідні практики дозволять вам закріпити відчуття власної сексуальності у своєму тілі.
Важливо!
Зараз я перебуваю на Балі, хтось із вас у Києві, хтось у Ризі, хтось у Варшаві, хтось у Парижі, хтось у Маямі, а хтось у Пекіні. Починатимемо роботу о 10 ранку за Києвом, на Балі це 16:00, у Маямі 22:00, у Казахстані 8:00. Усі прямі ефіри зберігатимуться в Telegram-чаті, там же проходитиме обговорення домашніх завдань і вправ, які я даватиму в прямому ефірі.

Мої любі, час – важливий ресурс, обговорювати звичний час марафону о 7 вечора за Києвом немає сенсу, адже у мене буде перша година ночі. Я, так само як і ви, живу, прислухаючись до себе, і намагаюся правильно витрачати свої ресурси. Тому, щоб не повертатися до цього питання, проходьте навчання у зручний для вас час. Усі запитання, що виникамуть за темою ефіру, можете писати в чат, обов’язково позначаючи мене через @.

Багато з тих, хто був на марафоні «Як дозволити собі проявлятися», знають, що я не видаю записи і люблю сама керувати всіма процесами в реальному часі. Цей час призначений тільки для вас: присвятіть його собі та організуйте процес так, щоб вас ніхто не відволікав.
Вартість:
850 грн
Після закінчення марафону доступ до матеріалів буде відкритий ще на 7 днів.
Я не робитиму різних пакетів, це не про мене. Ви для мене всі однаково важливі, тому ціна єдина для всіх!
Мені важливо вас попередити, що географія учасниць марафону дуже широка, програма проводитиметься російською мовою, будь-які сутички в чаті щодо національної належності та утиску чиїхось прав призводитимуть до видалення з чату.
Записи марафону нікому в індивідуальному порядку не надсилаються, а викладаються лише в Telegram-чаті. Ви їх знайдете в закріплених повідомленнях, а також для вашої зручності я створю окремий канал, де будуть відео + домашні завдання.

До зустрічі, мої любі, на нас чекає захопливе знайомство з ВАШОЮ сексуальністю!