Онлайн КУРС: ЯК стати ЖІНКОЮ, Яку хочуть?
СЕКСУАЛЬНІСТЬ
НА MAXIMUM
Про що мріє жінка кожного Нового року?
Звичайно ж, про диво! Усі пишуть записочки і спалюють їх у новорічну ніч, усім хочеться легкості та яскравих ночей. Побут приївся. Поміж дитячими гуртками та рутинною роботою, ми забуваємо, якими колись були. І хай ми вбираємося так, немов готові вкладати чоловіків штабелями, та ось заковика: нас не вирізнають з-поміж інших, а хочеться сяяти найяскравішою зіркою.
Вряди-годи прилітають претензії з боку чоловіка, мовляв,  ти змінилася, вже геть не та що раніше. Ти дивишся на Інста-фото популярних блогерок і гадаєш, чому чому в тобі немає цього вогню? Здається, завжди є хтось сексуальніший і гарячіший за тебе, то де ж ивоя "пожежа"?

Ти втомлюєшсяя від постійної гонитви за чиїмись стандартами сексуальності, а як виявляти свою - поняття не маєш, і в спілкуванні з чоловіком поводишся, наче дівчинка.

Чому ж так складно бути найсолодшою отрутою для своїх чоловіків?
«Чому я благаю про увагу, а не отримую її сповна, чому постійно сумна і ледве встаю з ліжка, чому між нами все так одноманітно? Невже я розучилася бути жінкою, яку хочуть усі?»

«Усе стало таким нудним і рутинним, я працюю вдома з ранку до ночі, вирішую сімейні справи, все розписано по хвилинах... І я вже забула, як це -  думати про себе? Що означає самоцінність? Я іноді не розумію чого від мене хочуть?»

«Я переглянула десятки вебінарів і не розумію, чому не працюють ці техніки, чоловіки кажуть, що в мене немає вогню, що я наче Снігова королева?»

«Мені здається я перестала хотіти сексу, можу прожити й без нього. Я втомилася постійно його ініціювати, ніби сама своєму парнерові не цікава. Що б я не вдягла, він однаково сприймає мене як щось належне. Я я ж хочу, щоб він дивився на мене голодними очима! Як цього досягти?»

Любі мої, мені добре відоме відчуття, коли  втрачаєш внутрішній компас, як коли влітаєш в історії зі свого минулого і почуваєшся позгубленою дурепою, - зокрема про це я докладно говоритиму на цьому міні-курсі.

Курс складається з двох вебінарів у запису

На першому вебінарі ми працюємо з такими питаннями:

 1. Чому мене сприймають як надійну та віданну жінку, але при цьому не хочуть створювати для мене романтику та загалом атмосферу, яка спонукає до сексу?
 2. Чому я боюся розмовляти з чоловіком з позиції дорослої жінки?
 3. Чому я налаштовуюся поводитися певним чином, а на практиці все летить шкереберть і повторюється звичайний сценарій  ?
 4. Які бувають ролі у жінки? У яких ролях ми найчастіше живемо?
 5. Сексуальність: що це таке? Як її розкривати? Як перестати боятися і прийняти себе сексуальну?
 6. Як бути жінкою, яку страшаться втратити?
 7. Що таке внутрішній вогонь?

На другому вебінарі ми працюємо з такими питаннями:

 1. Що таке бути привабливою для всіх, коли не потрібно нічого вдавати і транслювати щось награне?
 2. Як бути собою та включити внутрішній "маяк"?
 3. Як внутрішнє впливає на зовнішнє?
 4. Чому чоловіки не вірять, що я гарна?
 5. Як бути жінкою, яку хочуть?
 6. Як визначити на наскільки я цінна як жінка?
 7. Як усвідомити та вибудувати свої особисті кордони у стосунках, щоб це було екологічно та коректно щодо партнера?

На цьому курсі ви одержите вправи, які допомагатимуть вам упродовж усього життя:

1. Робота з тривогою, соромом і страхами: як виходити з емоцій,  спокійно приймати рішення та вести діалог.
2. Робота з тілом: як розкривати свою сексуальність та навчитися розуміти, як її ще можна наповнювати?
3. Як працювати з внутрішнім самоприниженням?
4. Вправа, яка навчить припиняти знецінення себе у стосунках.
Щодня я отримую запитання в директі на кшталт "Як бути такою стати? Що для цього треба зробити? Що почитати? Порадь, який фільм подивитися?"
Любі мої, не можна прикрасити вишенькою торт, якщо самого торта немає

Ці два вебінари будуть присвячені відповіді на запитання про те, чому, навіть коли ви надягаєте сукню чи панчохи, вам це не допомагає? Чому чоловіки зчитують холод або «матусю» замість дружини, що з вами відбувається в момент, коли потрібно фліртувати та спокушати? Говоритиму чітко за пунктами,. Усіх, кому це відгукується, запрошую.

Вебінар проводитиметься на новому майданчику, аби ви могли брати участь анонімно і при цьому ставити всі потрібні питання.