#OFFLINE
Реальний секс:
НОВАЧКИ
Тренінг у Києві та Одесі
Реальный секс: НОВИЧКИ
Звичайно, майстерність у сексі приходить із досвідом. Але без конкретних знань про те, що ще може дати нам секс, ми часто не отримуємо ту повноту емоцій і почуттів,
НА ЯКУ ЗАСЛУГОВУЄМО.

Один із партнерів перестав ініціювати секс, який тепер неначе вислизає з ваших стосунків. Ви сумуєте і не знаєте, з чого почати. Недомовленість, невміння говорити про себе спричиняють непорозуміння та хибні очікування. На жаль, думки ваші залишаються непрочитаними, а ви закриваєтесь у собі.

Пристрасть зникає і ви не розумієте
ЧОМУ ВСЕ НЕ ТАК, ЯК РАНІШЕ?
Немає значення, скільки вам років, не важливо, у стосунках ви чи ні: почати розвиватися та поглиблювати свої знання можна у будь-який момент.

Я ДОПОМОЖУ ВАМ НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ СЕКС ТА СЕБЕ У НЬОМУ!

Ким би ми не були, де б ми не знаходились, секс повсякчас залишається невід’ємною складовою нашого життя. Тією чи іншою мірою він постійно з нами: у наших думках, у нашій поведінці та самовідчутті.

Секс приносить нам не лише фізичне задоволення: він забезпечує нам релаксацію, впевненість у собі, гармонійні стосунки з собою та партнером.

На жаль, не всі сексуальні експерименти були успішними. Деякі залишили по собі неприємний відбиток через незнання нами й нашими партнерами базових правил.

Чимало чоловіків і жінок займаються сексом механічно, так би мовити, «виконуючи подружній обов’язок». Через звичку або небажання щось змінювати, посилаючись на втому, ви випускаєте важливі, а часом навіть ключові деталі в етапах сексуальної взаємодії.

І хоча, здавалося б, нам усім уже давно відомі «ті самі»зони та правила, проте однаково в нашій сексуальній освіті залишаються чималі прогалини.
Цей тренінг необхідний для тих, хто стоїть на самому початку своєї сексуальної подорожі та хоче поставити всі запитання одразу
Немає значення, скільки вам років, не важливо, у стосунках ви чи ні: почати розвиватися та поглиблювати свої знання можна у будь-який момент. Цей тренінг необхідний тим, хто стоїть на самому початку своєї сексуальної подорожі та хоче поставити всі запитання одразу. Ми працюватимемо над самовираженням та вмінням говорити про свої потреби. Якщо моє подання інформації комфортне для вас, побачимося в Києві та Одесі.
Реальний секс: НОВАЧКИ
ДЕНЬ 1
Група 50 осіб

Час: з 10:00 — 20:00 (з 09:30 ранкова кава та знайомство)

Над чим ми працюватимемо і в чому будемо розбиратися у цей день?
ДЕНЬ 2:
Реальний секс PRO
Група 50 осіб
Час: з 10:00 — 20:00 (з 9:30 ранкова кава та знайомство)
Другий день я створила для того, щоб менше говорити, а більше діяти. Ми будемо практикуватись пізнавати себе та навчатися зваблювати свого партнера.

Цей день лише для жінок! Ми попрацюємо над вашим станом, відчуттям власної сексуальності, розумінням того, який вигляд має ваша сексуальна гра.
ВАРТІСТЬ
 • ДЕНЬ 1
  8 100 ГРН
  день 1
  Київ - при оплаті після 15.05 - 8 100 ГРН
  після 05.06 - 8 800 ГРН
 • ДЕНЬ 2
  8 100 ГРН
  Support:
  Київ — при оплаті після 15.05 - 8 100 ГРН
  після 05.06 - 8 800 ГРН
 • БІЛЕТ:
  ДЕНЬ 1+2

  15 900 ГРН
  Support:
  Київ - при оплаті після 15.05 - 15 900 ГРН
  після 05.06 - 17 000 ГРН
КиЇв


ДАТИ: 15–16 ЧЕРВНЯ

ЧАС: З 9:30 – 20:00
МІСЦЕ:
15 червняГлибочицька 32-б, ЖК «Покровський посад»
студія «GOLDANCE»
16 червня — Глибочицька 32-б, ЖК «Покровський посад»
студія «GOLDANCE»

Важливо! При реєстрації та купівлі, будь-ласка, правильно вказуйте вашу пошту. На неї прийде посилання до Телеграм групи, де вся необхідна організайійна інформація, за декілька днів до заходу.
ВІДГУКИ