#OFFLINE
Реальний секс:
НОВАЧКИ
Тренінг у місті Київ
16–17 грудня
Реальный секс: НОВИЧКИ

Звичайно, майстерність у сексі приходить з досвідом. Але без конкретних знань про те, що ще може дати нам секс, часто ми не отримуємо ту повноту емоцій та почуттів, НА ЯКУ МИ ЗАСЛУГОВУЄМО.
Один з партнерів перестав ініціювати секс, який тепер неначе вислизає з ваших стосунків. Ви сумуєте і не знаєте з чого почати. Недомовленість, невміння говорити про себе викликають непорозуміння і хибні очікування. На жаль, думки ваші залишаються непрочитаними і ви закриваєтесь у собі.

Пристрасть зникає і ви не розумієте
ЧОМУ ВСЕ НЕ ТАК, ЯК РАНІШЕ?
Неважливо скільки вам років, не важливо у стосунках ви чи ні. Почати розвиватися і поглиблювати свої знання можна у будь-який момент.

Я ДОПОМОЖУ ВАМ НАВЧИТИСЯ ЛЮБИТИ СЕКС ТА СЕБЕ У НЬОМУ!

Ким би ми не були, де б ми не знаходились секс завжди залишається невід’ємною частиною нашого життя. Більшою чи меншою мірою він постійно з нами: у наших думках, у впливі на нашу поведінку та самовідчуття.

Секс дає нам релаксацію, впевненість у собі, гармонійні стосунки з собою та партнером.

На жаль, не всі сексуальні експерименти були успішні. Деякі залишили відбиток, який колись був створений через незнання правил.

Багато чоловіків та жінок займаються сексом механічно, виконуючи подружній обов'язок. Через звичку або небажання, посилаючись на втому, ви втрачаєте важливі і навіть ключові деталі в етапах сексуальної взаємодії.

І хоча, здавалося б, нам усім уже давно відомі “потрібні” зони та правила, але все-одно залишаються прогалини в сексуальній освіті.
Цей тренінг необхідний для тих, хто лише розпочав свою сексуальну подорож і хоче поставити одразу всі запитання
Неважливо скільки вам років, не важливо у стосунках ви чи ні. Почати розвиватися і поглиблювати свої знання можна у будь-який момент. Цей тренінг необхідний для тих, хто лише розпочав свою сексуальну подорож і хоче поставити одразу всі запитання. Ми попрацюємо над вираженням себе та своїх потреб. Якщо моя подача інформації для вас комфортна, то побачимося у Києві та Одесі.
Реальний секс: НОВАЧКИ
ДЕНЬ 1
Група 50 осіб

Час: з 10:00 — 20:00 (з 09:30 ранкова кава та знайомство)

Над чим ми працюватимемо і в чому будемо розбиратися у цей день?
ДЕНЬ 2:
Реальний секс PRO
Група 50 осіб
Час: з 10:00 — 20:00 (з 9:30 ранкова кава та знайомство)
Другий день я створила для того, щоб менше говорити, а більше робити. Тут буде практика пізнання себе і навчання по звабленню партнера.

Цей день лише для жінок! Ми попрацюємо над вашим станом, відчуттям власної сексуальності, розумінням того, який вигляд має ваша сексуальна гра.
ВАРТІСТЬ
 • ДЕНЬ 1
  5 600 ГРН
  день 1
  Київ - при бронюванні після 05.12 - 5 600 ГРН

 • ДЕНЬ 2
  5 600 ГРН
  Support:
  Київ — при бронюванні після 05.12 — 5 600 ГРН

 • БІЛЕТ:
  ДЕНЬ 1+2

  10 900 ГРН
  Support:
  Київ - при бронюванні після 05.12 - 10 900 ГРН

ВІДГУКИ
КиЇв


ДАТИ: 16 – 17 ГРУДНЯ

ЧАС: З 9:30 – 20:00
МІСЦЕ:
16 грудняГлибочицька 32-б, ЖК «Покровський посад»
студія «GOLDANCE»
17 грудня — Глибочицька 32-б, ЖК «Покровський посад»
студія «GOLDANCE»

Важливо! При реєстрації та купівлі, будь-ласка, правильно вказуйте вашу пошту. На неї прийде посилання до групи за декілька днів до заходу.
Ви можете забронювати місце з мінімальною передоплатою 1000 грн.
Увага! Предоплата не повертається